İki Sapiens

İki Sapiens ekranlarına ve dolayısıyla da tabii ki Sapiens Medya bilim platformuna hoş geldiniz! Bilimin ışığında aydınlanmayı hedefleyen bir topluluk olarak sizleri Türkiye’nin bilimsel vizyonunu şekillendirmeye davet etmekteyiz. Amacımız; tıptan kuantum mekaniğine, satrançtan insanlık tarihine, felsefeden edebiyata, paleontolojiden paleozoolojiye kadar çok çeşitli konularda içerik üretmek ve paylaşmaktır. Web sitemiz; Instagram ve YouTube kanalımız aracılığıyla en son bilimsel yenilikleri, düşünceleri ve tartışmaları sizlere sunmaktayız. Herkesin fikirlerine ve deneyimlerine saygı duymaktayız. Kapsayıcı bir topluluk yaratmayı hedefliyoruz; çünkü biliyoruz ki bilimin gücü, farklı bakış açılarından, çeşitlilikten ve iş birliğinden doğar. Siz de bilim dünyasına adım atmak, keşfetmek ve öğrenmek isteyen biriyseniz ailemize katılın! Herkes için bilim, insan için bilim!

Her zaman tekrar ettiğimiz üzere Sapiens Medya, sizleri Türkiye’nin bilimsel vizyonunu şekillendirmeye çağırmakta. Bu amaçla hem eğlenceli hem de öğretici bir seri hazırladık: İki Sapiens. Bu programda bilimle ilgili ilgi çekici konuları fazla derine inmeden sohbetlerimize ekliyoruz.

Ek olarak İki Sapiens programımız bilimsel konulardaki hem gereksiz bilgi yükünden hem de tekdüzelikten kaçınır. Bu sayede izleyicilerin konu hakkında temel düzeyde bir bilgi birikimine sahip olması mümkün olur. Elbette ilginizi çeken konular hakkında başta Sapiens Medya’dan olmak üzere ileri okumalar yapmak siz değerli izleyicilerimizin tercihi olacaktır. Videolarımızın size konuya dair fikir uyandırması ve elbette sizi eğlendirmesi bizim için en büyük onur olacaktır.

İki Sapiens ve Daha Fazlası

Web sitemizdeki diğer içeriklerimize de göz atarak bilimle ilgili daha fazla bilgiye erişebilirsiniz. Tekrarlamak gerekirse Sapiens Medya, bilimi yaymak ve sevdirmek için çalışmakta olan bir topluluk. Bu sebeple sizlerin geri bildirimlerine ve önerilerine açık. Bize nasıl ulaşacağınıza dair bilgi almak için web sitemizdeki İletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ek olarak Instagram hesabımızdan da yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Siz de çıktığımız bilim yolculuğunun eşsiz birer parçası olabilirsiniz. Bunun için videolarımızı beğenmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız. Bilimin ışığında kalınız!

Diğer video içeriklerimiz olan Sapiens Soruyor, Kısa Videolar ve Bilim Videoları‘na göz atmayı unutmayın!!!