Kısa Videolar

Sapiens Medya, bilimin ışığında aydınlanmayı hedefleyen bir topluluk olarak sizleri Türkiye’nin bilimsel vizyonunu şekillendirmeye davet ediyor. Bu amaçla hem eğlenceli hem de öğretici kısa bilgiler içeren videolar hazırlıyoruz. Bu videolar, bilimle ilgili merak ettiğiniz soruları yanıtlıyor. Kara deliklerin nasıl oluştuğundan canlıların genlerinin nasıl değiştiğine kadar birçok önemli bilimsel olayı ele alıyor. Bilim tarihinin önemli kişi ve olaylarını anlatıyor. Üstelik ilginç deney ve testler de sunuyor.

Sapiens Medya‘ya hoş geldiniz! Bilimin ışığında aydınlanmayı hedefleyen bir topluluk olarak sizleri Türkiye’nin bilimsel vizyonunu şekillendirmeye davet ediyoruz. Amacımız; astrofizikten kuantum mekaniğine, fizikten insanlık tarihine, felsefeden evrimsel biyolojiye, paleontolojiden paleozoolojiye kadar çok çeşitli konularda içerik üretmek ve paylaşmaktır. Web sitemiz; Instagram ve YouTube kanalımız aracılığıyla en son bilimsel keşifleri, düşünceleri ve tartışmaları sizlere sunmaktayız. Herkesin fikirlerine ve deneyimlerine saygı duyuyoruz. Kapsayıcı bir topluluk yaratmayı hedefliyoruz; çünkü biliyoruz ki bilimin gücü, farklı bakış açılarından, çeşitlilikten ve iş birliğinden doğar. Siz de bilim dünyasına adım atmak, keşfetmek ve öğrenmek isteyen biriyseniz ailemize katılın! Herkes için bilim, insan için bilim!

  • Sapiens Medya Ekibi

Yepyeni Bakış Açıları: Kısa Videolar

Sapiens Medya’nın kısa videolarını izleyerek hem bilgi dağarcığınızı genişletebilir hem de bilimle ilgili yeni bakış açıları kazanabilirsiniz. Kısa Videolar; Instagram adresimizde, YouTube kanalımızda ve web sitemizde sizleri bekliyor. YouTube kanalımıza abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz. En önemlisi de yorumlarınızla videolarımıza katkıda bulunabilirsiniz. Web sitemizde yer alan makalelerle ise videolarda anlatılan konuları daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Dahası video kaynaklarına ve ilgili linklere ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemizdeki diğer içeriklerimizi de inceleyerek bilimsel anlamda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Sapiens Medya, bilimi sevdirmek ve yaymak için çalışan bir ekip olarak sizlerden gelen geri bildirimlere ve önerilere de açıktır. Bize nasıl ulaşacağınıza dair bilgi almak için web sitemizdeki İletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ek olarak Instagram hesabımızdan da yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Siz de çıktığımız bilim yolculuğunun eşsiz birer parçası olabilirsiniz. Bunun için videolarımızı beğenmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız. Bilimin ışığında kalınız!

Diğer video içeriklerimiz olan Sapiens Soruyor ve Bilim Videoları‘na göz atmayı unutmayın!!!