Sapiens Soruyor

Her zaman tekrar ettiğimiz üzere Sapiens Medya, sizleri Türkiye’nin bilimsel vizyonunu şekillendirmeye davet ediyor. Bu amaçla hem eğlenceli hem de öğretici bir program hazırladık: Sapiens Soruyor. Bu programda bilimle ilgili merak ettiğiniz soruları alanında uzman konuklarımıza soruyoruz. Ek olarak özgün bir biçimde alanlarında kendilerini geliştirmek için çabalayan genç bilimseverlerle sorular üzerine sohbetler gerçekleştiriyoruz. Yöneltilen sorular, hem sizlerden gelen hem de ekip üyelerimizin merak ettiği konu ve sorular arasından seçiliyor.

Sapiens Medya‘ya hoş geldiniz! Bilimin ışığında aydınlanmayı hedefleyen bir topluluk olarak sizleri Türkiye’nin bilimsel vizyonunu şekillendirmeye davet ediyoruz. Amacımız; astrofizikten kuantum mekaniğine, fizikten insanlık tarihine, felsefeden evrimsel biyolojiye, paleontolojiden paleozoolojiye kadar çok çeşitli konularda içerik üretmek ve paylaşmaktır. Web sitemiz; Instagram ve YouTube kanalımız aracılığıyla en son bilimsel keşifleri, düşünceleri ve tartışmaları sizlere sunmaktayız. Herkesin fikirlerine ve deneyimlerine saygı duyuyoruz. Kapsayıcı bir topluluk yaratmayı hedefliyoruz; çünkü biliyoruz ki bilimin gücü, farklı bakış açılarından, çeşitlilikten ve iş birliğinden doğar. Siz de bilim dünyasına adım atmak, keşfetmek ve öğrenmek isteyen biriyseniz ailemize katılın! Herkes için bilim, insan için bilim!

  • Sapiens Medya Ekibi

Dağ Dağa Soramaz, İnsan İnsana Sorar: Sapiens Soruyor

Sapiens Soruyor programı; bilimle ilgili en güncel, en ilgi çekici ve en önemli konuları ele alıyor. Programımız ve içerisindeki kesitler, YouTube kanalımızda ve web sitemizde sizleri bekliyor. YouTube kanalımıza abone olarak yeni programlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca değerli yorumlarınızla programlarımıza katkıda bulunabilirsiniz. Üstelik web sitemizde programlarımızı destekleyici makalelerle programlarda anlatılan konuları daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kaynaklara ve ilgili linklere ulaşabilirsiniz.

Web sitemizdeki diğer içeriklerimizi de inceleyerek bilimle ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Yeniden ifade etmek gerekirse Sapiens Medya, bilimi sevdirmek ve yaymak için çalışan bir ekip. Bu önemli nedenle sizlerden gelen geri bildirimlere ve önerilere de açık. Bize nasıl ulaşacağınıza dair bilgi almak için web sitemizdeki İletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ek olarak Instagram hesabımızdan da yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Siz de çıktığımız bilim yolculuğunun eşsiz birer parçası olabilirsiniz. Bunun için videolarımızı beğenmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız. Bilimin ışığında kalınız!

Diğer video içeriklerimiz olan Kısa Videolar ve Bilim Videoları‘na göz atmayı unutmayın!!!